Andet

 

 

 

 

 

 

 

Brugeravisen

 

BRUGERAVISEN. NYHEDSAVIS FOR SOCIALPSYKIATRIEN I BRØNDERSLEV KOMMUNE. DET BLÅ HUS, MØDESTEDET, HEDEBO, RUSMIDDELCENTRET, SOCIALPÆDAGOGISK STØTTETEAM/SKP’ERNE OG MENTOR, OPGANGSFÆLLESSKABERNE, UNGEGRUPPEN/UNGDOMSHUSET (DBH), BIFOS OG VENNEFORENINGEN.

Copyright © All Rights Reserved.

Referater fra husmøder


Referat fra husmøde 12.11.2019.


Referat fra husmøde 15.10.2019.


Referat fra husmøde 17.09.2019.


Referat fra husmøde 20.08.2019.


Referat fra husmøde 23.07.2019.


Referat fra husmøde 28.05.2019.


Referat fra husmøde 02.04.2019.


Referat fra husmøde 05.03.2019.


Referat fra husmøde 05.02.2019.


Referat fra husmøde 11.12.2018.

 

Referat fra husmøde 13.11.2018.

 

Referat fra husmøde 16.10.2018.

 

Referat fra husmøde 18.09.2018.

 

Referat fra husmøde 21.08.2018.

 

Referat fra husmøde 26.06.2018.

 

Referat fra husmøde 01.05.2018.

 

Referat fra husmøde 03.04.2018.

 

Referat fra husmøde 06.03.2018.

 

Referat fra husmøde 06.02.2018.

 

Referat fra husmøde 12.12.2017.

 

Referat fra husmøde 14.11.2017.

 

Referat fra husmøde 17.10.2017.

 

Referat fra husmøde 19.09.2017.

 

Referat fra husmøde 06.06.2017.

 

Referat fra husmøde 09.05.2017.

 

Referat fra husmøde 11.4.2017.

 

Referat fra husmøde 14.3.2017.

 

Referat fra husmøde 14.2.2017.

 

Referat fra husmøde 17.1.2017.

 

Referat fra husmøde 15.12.2016.

 

Referat fra husmøde 10.11.2016.

 

Referat fra husmøde 20.10.2016.

 

Referat fra husmøde 08.09.2016.

 

Referat fra husmøde 11.08.2016.

 

Referat fra husmøde 08.06.2016.

 

Referat fra husmøde 11.05.2016.

 

Referat fra husmøde 13.04.2016.

 

Referat fra husmøde 9.03.2016.

 

Referat fra husmøde 10.02.2016.

 

Referat fra husmøde 13.01.2016.

 

Referat fra husmøde 2.12.2015.

 

Referat fra husmøde 11.11.2015.

 

Referat fra husmøde 21.10.2015.

 

Referat fra husmøde 23.09.2015.

 

Referat fra husmøde 12.08.2015.

 

Referat fra husmøde 10.06.2015.

 

Referat fra husmøde 13.05.2015.

 

Referat fra husmøde 15.04.2015.

 

Referat fra husmøde 11.03.2015.

 

Referat fra husmøde 11.02.2015.

 

Referat fra husmøde 12.01 og 14.01 2015.

 

Referat fra husmøde 15.12.14.

 

 

Referater fra lokalrådet

 

Referat fra lokalrådet 21.09.16

 

Referat fra lokalrådet 05.04.16

 

Referat fra lokalrådet 12.01.16

 

Referat fra lokalrådet 07.12.15

 

Referat fra lokalrådet 05.11.15

 

Referat fra lokalrådet 08.10.15

 

Vedtægter for lokalråd.

 

Referater fra brugerrådet


Referat fra brugerrådet 02.04.19


Referat fra brugerrådet 05.12.18

 

Referat fra brugerrådet 15.03.18

 

Referat fra brugerrådet 7.12.17

 

Referat fra brugerrådet 11.11.15

 

Vedtægter for brugerrådet.

 

 

Andet

 

Billeder fra Det Blå Hus og Mødestedet.

 

Nyhedsbrev om masterplanen.

 

Folder om unge projekt.

 

Artikel om generalforsamling i venneforeningen 2018.

 

 

Opslag

 

Opslag om julestue 2016.

 

Opslag om julefrokost 2016.

 

Opslag om praktikanter i DBH.

 

Opslag om Sindets dag 2015.

 

Opslag om spilleeftermiddag tirsdag 13.00-16.00.

 

Opslag om lukkedage i juni.

 

Opslag om folketingsvalg 2015.

 

Opslag om mandagsmestring i juni.

 

Opslag om badehuset.

 

 

Madplaner Det Blå Hus

Madplan uge 38, 39 og 40

 

Madplan uge 35, 36 og 37

Brugeravisen

Fasanvej 10,

9700 Brønderslev.

E-mail:

post[a]brugeravisen.dk

Tlf: 99 45 51 80